QR KOD YEMEK BİLGİLENDİRME

Guestranet v3 ve Guestfood Kullanıcılarına özel olarak artık yemek listenizden seçtiğiniz yemeklere özel QR kodlar oluşturabilir ve büfelerde yayınlayabilirsiniz.

QR kod misafirleriniz tarafından okutulduğunda yemek ile ilgili bilgi ve alerjen kodlarını inceleyebilir ve bilgi aktarımını insansız ve kişiye özel sağlayabilirsiniz.


FB Operasyon Sistemi

Guestranet Uygulaması ile Servis departmanının işi artık çok kolay !

Masalara yerleştirilen QR kodlar sayesinde misafirler temassız bir şekilde menüleri telefonlarından inceleyebilir ve diledikleri an garson çağırabilirler. Bu süreçde FB operasyon ekranından sesli ve görüntülü bir uyarı ile kolayca izlenebilir ve talepler takip edilebilir.

Aynı sistemi oda servisi ile de entegre bir şekilde kullanabilirsiniz. Her restauranta ayrı ayrı sistem uygulanabilmektedir. Dijital çağda sizde yerinizi alın.

QR KOD MENÜ İŞLEMLERİ

Merhabalar,

Guestranet v3 üzerinden dilediğiniz kadar restaurant menüleri oluşturabilir bu menüleri otomatik uygulama üzende yayınlayabilir ve 13 dilde kullanım kolaylığı ile misafirlerinizin kullanımına sunabilirsiniz.

Ayrıca oluşturduğunuz bu sayfalara QR kodlar oluşturabilir ve her QR koda özel konum bilgisi atayabilirsiniz. Böylece Restaurant menülerinizi masalara eklediğiniz QR kodlar ile misafirleriniz kendi telefonlarından QR kodları okutarak Menülerinizi inceleyebilir ve garson çağırabilirler. Siz de bu garson çağırma taleplerini operasyon merkezi sisteminden takip edebilirsiniz.